Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: wtorek, 14-07-2020

Czym bór darzy

10.01.2012
W dniu 17 czerwca br. w Urzędzie Gminy Skąpe odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Czym bór darzy”, zorganizowanego przez Nadleśnictwo Świebodzin. Jak co roku Nadleśnictwo realizując zadania z zakresu edukacji przyrodniczo-leśnej, przeprowadziło kampanię edukacyjną w placówkach oświatowych naszej gminy, polegającą na pogadankach z uczniami, prowadzonych przez pracowników służby leśnej w siedzibach szkół, a niejednokrotnie w otoczeniu naturalnej bazy edukacyjnej, jaką jest las. Podsumowaniem cyklu pogadanek był konkurs plastyczny, którego celem było przedstawienie środowiska przyrodniczego, jego funkcji i zagrożeń, ze szczególnym uwzględnieniem lasów, prowadzonej w nich gospodarki leśnej i ochrony ich przed pożarami, które powstają w wyniku wiosennego wypalania łąk i nieużytków.
Termin nadsyłania prac wyznaczony został na dzień 16 maja b.r. Komisja konkursowa powołana przez Nadleśniczego Nadleśnictwa Świebodzin, w skład której weszli pracownicy Nadleśnictwa dokonała ich oceny pod względem plastycznym i merytorycznym oraz wyłoniła najciekawsze prace. Poniżej zamieszczamy listę osób, które otrzymały nagrody w tym konkursie:
 
PSP Węgrzynice
1. Katarzyna Kosicka
2. Karolina Zagrodna
3. Maciej Kowalski

PSP Międzylesie
1. Jędrzej Fiszer
2. Monika Dobruk
3. Magdalena Lewandowska
4. Mateusz Dereniowski
5. Angelika Milewska
6. Arkadiusz Szymczak
7. Marcel Bachorski

PSP Niekarzyn
1. Sebastian Rasiński
2. Martyna Chołdrych
3. Paulina Berendt
4. Andżelika Czarnuszewicz
5. Adrian Wiśniewski
6. Anna Klechamer
7. Emilia Śledź
8. Kinga Sobiechowska
9. Piotr Merlak

PG Radoszyn
1. Gabriela Szydłowska
2. Justyna Mleczko
3. Beata Pomykała

PSP Ołobok
1. Jakub Łabęda
2. Arkadiusz Kosicki
3. Justyna Pomykała
4. Emilia Bednorz
5. Karolina Słodyńska
6. Adrian Wyrzykowski
7. Aneta Tyliszczak
8. Małgorzata Dubacka
9. Aleksandra Gulbicka
10. Maciej Iwanowski
11. Marlena Głowacka
12. Jagoda Jarowicz
13. Katarzyna Sroczyńska
14. Magdalena Romanowska
15. Karol Kostrzewa
16. Miłosz Skubaczewski
17. Alicja Borkowska
18. Magdalena Rokicka
19. Helena Chomiak
20. Dominika Ziółkowska
21. Filip Koczur
22. Piotr Świetlik
23. Dominika Pietruszyńska
24. Jędrzej Stoczewski
25. Klaudia Sembratowicz
26. Wiktor Wyrzykowski
27. Paulina Maskiewicz
28. Ada Kwiatek
29. Emilia Michalska
30. Adrian Sturzebecher
31. Błażej Romejko
27.07.2011
W dniu 14 czerwca br. w sali sesyjnej Urzędu Gminy Skąpe odbyło się wręczenie nagród dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Skąpe biorących udział w konkursie plastycznym „Czym bór darzy”. Konkurs został zorganizowany przez Nadleśnictwo Świebodzin przy wsparciu Gminy Skąpe. Przy ocenie prac, jak mówi przedstawiciel Nadleśnictwa Świebodzin Roman Zygadło, brano pod uwagę nie tylko zdolności artystyczne ale również wkład pracy włożony w stworzenie dzieła. Na konkurs wpłynęło łącznie 240 prac z czego nagrodzono 65 (25 z Gminy Skąpe).
 
czytaj dalej »
10.01.2012
W dniu 23 czerwca br. o godz. 11.30 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy Skąpe odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Czym Bór Darzy”. Konkurs zorganizowany został przez Nadleśnictwo Świebodzin. Celem konkursu była szeroka promocja leśnictwa oraz utrwalenie wiadomości o środowisku leśnym, jego funkcji i zagrożeniach ze szczególnym uwzględnieniem zadań z zakresu gospodarki leśnej. Nagrody w postaci książek wręczali przedstawiciele Nadleśnictwa Świebodzin Z-ca Nadleśniczego Jarosław Guzowski i Specjalista ds. Ppoż. Roman Zygadło oraz z ramienia Wójta Gminy Skąpe Z-ca Alicja Hoppen-Anyszko.
 
czytaj dalej »


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • COVID
 • ASF
 • Ptasia Grypa
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 743 066 gości
Na stronie znajduje się
4 gości