Chronimy Twoje dane, więcęj szczegółów TUTAJ
 
Portal wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików coockies na Twoim komputerze.
x
Dziś jest: niedziela, 26-01-2020

Strona główna

25.10.2019
Informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego rozpoczął nabór wniosków o przyznanie stypendiów naukowych dla uczniów szkoły podstawowej i liceum ogólnokształcącego. Stypendia przyznawane będą w ramach projektu „Lubuskie Talenty – Program Stypendialny”. 
Termin składania wniosków upływa dnia 8 listopada 2019 r. Szczegółowe informacje na temat stypendium, jak również druki wniosków znajdą Państwo w poniższym linku.  
Załączniki
14.10.2019
Wszystkim pracownikom Szkół i Przedszkoli w Gminie Skąpe życzymy pięknych i szlachetnych pomysłów, cierpliwości i wytrwałości, aby Wasza praca zrodziła wiele szlachetnych owoców. Jednocześnie dziękujemy za wrażliwość na potrzeby młodych ludzi, za poświęcenie i zaangażowanie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wójt Gminy Skąpe Zbigniew Woch ze współpracownikami.
08.10.2019
W dniu 1.10.2019 r. zakończyła się realizacja projektu pn. „Utworzenie 4 Otwartych Stref Aktywności w Gminie Skąpe”, w ramach którego w miejscowościach: Międzylesie, Podła Góra, Ołobok i Niekarzyn zamontowane zostały urządzenia rekreacyjno-sportowe dla dorosłych oraz urządzenia do gier i zabaw dla dzieci.
czytaj dalej »
07.10.2019

 

Dnia 03 października br. Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego w Ołoboku zakończyła obchody tygodnia patrona szkoły. Uwieńczeniem szkolnych konkursów i lekcji historii poświęconych wydarzeniom roku 1944, a konkretnie Powstaniu Warszawskiemu, była „Wieczornica”, czyli wieczór wspomnień o powstaniu. 

Rangę uroczystości dodała obecność szczególnego gościa – Pana Aleksandra Dziedzica, uczestnika Powstania Warszawskiego, który podzielił się ze zgromadzonymi na Wieczornicy swoimi wspomnieniami z czasów powstania. W czasie trwania uroczystości uczniowie odczytywali fragmenty „Pamiętnika z powstania Strzelca Rysia”, których autorem jest Pan Aleksander Dziedzic, a  którego oryginał  obecnie znajduje się  w zasobach Muzeum Powstania Warszawskiego. 

Wszyscy goście obecni podczas uroczystości jednogłośnie podkreślają, że był to dla nich niesamowicie wzruszający i piękny wieczór. 

Dziękujemy uczniom i nauczycielom Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Powstania Warszawskiego za pięknie zorganizowany wieczór wspomnień o bohaterskiej walce o wolność. 

„Wieczornica” w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Powstania Warszawskiego 
w Ołoboku
30.09.2019
Uwaga na możliwy w dniu dzisiejszym silny wiatr. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla całego województwa ostrzeżenie w tej sprawie. Siła wiatru może dochodzić do 90km/h. Szczegóły w załączniku.
Załączniki


Urząd Gminy Skąpe
66-213 Skąpe 65

   
tel.:
68 341 92 12
68 341 92 13
68 341 92 27
   
faks:
68 341 91 80
   
e-mail:
   
Biuletyn Informacji Publicznej
 • Ptasia Grypa
 • ASF
 • Multimedialny Plan Gminy
 • Panorama gminy
 • Formularz kontaktowy
 • RSS
 • Galeria zdjęć
 • Księga gości
 • e-Kartki
 • Dotacje - Przewodnik
 • Księga gości
Odwiedziło nas
1 277 725 gości
Na stronie znajduje się
7 gości